Contact form 7 to Database plugin - en to nl translation catalogue (50 entries)

en: Minimal version of PHP required:
nl: Minimaal vereiste PHP versie:

en: Your server's PHP version:
nl: Uw server's PHP versie:

en: When using the Apache web server, typically you can configure it to use PHP5 by doing the following:
nl: Wanneer u een Apache webserver gebruikt, dan kun je het gemakkelijk gebruiken met PHP5 door het volgende te doen:

en: Locate and edit this file, located at the top directory of your WordPress installation:
nl: Zoek en bewerk dit bestand, en plaats het in de hoofdmap van uw Wordpress installatie:

en: Add these two lines to the file:
nl: Voeg deze twee regels toe aan het bestand:

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: U heeft niet voldoende rechten om deze pagina te openen.

en: Missing Zend Framework
nl: Ontbrekend Zend Framework

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: true
nl: aan

en: false
nl: uit

en: Submitted
nl: Verstuurd

en: How to Set up Google Spreadsheet to pull data from WordPress
nl: Hoe u een Google Spreadsheet kunt instellen om data naartoe te sturen van Wordpress

en: Login Failed
nl: Inloggen mislukt

en: New Google Spreadsheet
nl: Nieuwe Google Spreadsheet

en: Error
nl: Fout

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Can See Submission data
nl: Kan inzien van gegevens

en: Can See Submission when using shortcodes
nl: Kan inzien van gegevens d.m.v. shortcodes

en: Can Delete Submission data
nl: Kan verwijderen van gegevens

en: Use Javascript-enabled tables in Admin Database page
nl: Gebruik Javascript-ingeschakelde tabellen in Administrator Database pagina

en: Show line breaks in submitted data table
nl: Toon regeleinden in de ingediende gegevenstabel

en: Use Custom Date-Time Display Format (below)
nl: Gebruik aangepaste tijdweergave formaat (zie hieronder)

en: Date-Time Display Format
nl: Tijdweergave formaat

en: Export URLs instead of file names for uploaded files
nl: Exporteer URL's in plaats van bestandsnamen voor geuploade bestanden

en: Do not save <u>fields</u> in DB named (comma-separated list, no spaces)
nl: Sla geen <u> velden </u> op in de database (door komma's gescheiden lijst, geen spaties)

en: Do not save <u>forms</u> in DB named (comma-separated list, no spaces)
nl: Sla geen <u> velden </u> op in de database (door komma's gescheiden lijst, geen spaties)

en: Save Cookie Data with Form Submissions
nl: Sla cookie gegevens op door het inzien van de database

en: Save only cookies in DB named (comma-separated list, no spaces, and above option must be set to true)
nl: Sla cookie's alleen op in de database (door komma's gescheiden lijst, geen spaties, en bovenstaande optie moet worden ingeschakeld als juist)

en: Editor
nl: Redacteur

en: Author
nl: Auteur

en: Contributor
nl: Medewerker

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: Anyone
nl: Iedereen

en: Database Options
nl: Database instellingen

en: FAQ
nl: FAQ (Veelgestelde vragen)

en: Rate this Plugin
nl: Beoordeel deze plugin

en: Support
nl: Ondersteuning

en: No form submissions in the database
nl: Er zijn geen gegevens in de database beschikbaar

en: Google Login for Upload
nl: Google login om bestanden te uloaden

en: Cannot perform operation because jQuery is not loaded in this page
nl: Kan operatie niet uitvoeren omdat jQuery niet is geladen in deze pagina

en: Export
nl: Exporteer

en: Delete All This Form's Records
nl: Verwijder alle records

en: Did you know: This plugin captures data from both these plugins:
nl: Wist u dat: Deze plugin registreert de gegevens van beide plugins:

en: Did you know: You can add this data to your posts and pages using these shortcodes:
nl: Wist u dat: U kunt deze gegevens gebruiken en toevoegen aan uw berichten en pagina's door het toevoegen van deze shortcodes

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Upload
nl: Verstuur

en: Missing form parameters
nl: Ontbrekende parameters

en: No such file.
nl: Geen bestand geselecteerd

en: Insufficient privileges to display data from form:
nl: Onvoldoende rechten om gegevens uit formulier weer te geven:
